O nas
Jesteśmy zespołem profesjonalnych prawników, finansistów i księgowych. Nasza Kancelaria od 20 lat świadczy usługi konsultingowe dla przedsiębiorców, osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej i jednostek sektora NGO. Obsługiwaliśmy i obsługujemy zarówno mikroprzedsiębiorców, jak i duże spółki prawa handlowego, także z udziałem kapitału zagranicznego. Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto potrzebuje pomocy doradcy podatkowego, prawnika lub księgowej. Jeżeli macie Państwo problem, z którym nikt inny nie potrafi Państwu pomóc – zapraszamy do nas.

Sprawy trudne załatwiamy na wczoraj. Niemożliwe – na jutro.

Z naszych usług korzystają klienci z całego kraju. Nasi specjaliście regularnie odwiedzają Warszawę i Radom. Dzięki temu obsługujemy klientów z całego województwa mazowieckiego z zachowaniem komfortu klienta. Ponadto, w dobie komunikacji elektronicznej świadczenie naszych usług często nie wymaga osobistego kontaktu; stawiamy nacisk na wygodę i szybkość realizacji zadań.


SYNERGIA

Fakt, że świadczymy usługi różnego rodzaju, sprawia, że stają się one kompleksowe. Jeżeli prowadzimy dla Państwa księgi rachunkowe i świadczymy jednocześnie usługi prawne, to dzięki współdziałaniu działu prawnego i księgowości, usługi te „zazębiają” się, tworząc barierę bezpieczeństwa dla Państwa firmy. Co istotne, staramy się zawsze działać w taki sposób, który pozwoli Państwu uniknąć korzystania usług wielu specjalistów. To skutkuje nie tylko oszczędnością czasu, ale i pieniędzy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług