Księgowość, kadry i płace i pozostałe rozliczenia podatkowe


Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-płacową wszelkich podmiotów zobowiązanych do prowadzenia dokumentacji podatkowo-kadrowej. Prowadzimy wszelkie formy tej dokumentacji (PKPiR, ryczałt ewidencjonowany, karta podatkowa, pełna rachunkowość, ewidencje VAT, dokumentacja pracownicza). Pomożemy Państwu rozpocząć działalność i zajmiemy się jej formalną stroną, tak, byście mogli skupić się na tym, na czym znasz się najlepiej – prowadzeniu swojego biznesu.

Nasze księgowe korzystają z nieustannego wsparcia doradcy podatkowego i prawników. Stale śledzimy orzecznictwo i piśmiennictwo, dzięki czemu nie tylko aktualizujemy, ale i poszerzamy naszą wiedzę. Dlatego nasze usługi prowadzone są nie tylko zgodnie z obowiązującym prawem i jego aktualną wykładnią, ale również w sposób optymalny dla Twojego przedsiębiorstwa. Jeżeli możesz rozliczać się korzystniej – sami zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania lub zaimplementujemy je samoczynnie.

Co istotne, w cenie tej usługi zawiera się także doradztwo podatkowe. Wiele biur rachunkowych ogranicza się do wprowadzenia dokumentów i sporządzenia deklaracji. My za to dbamy na bieżąco o Twoje interesy, służąc fachowymi poradami w każdym aspekcie podatkowym Twojej działalności. Nigdy nie jesteś pozostawiony/pozostawiona samemu sobie ze swoimi problemami.

Zajmujemy się także incydentalnymi rozliczeniami podatkowymi (zwrot VAT za materiały budowlane, rozliczenie roczne PIT, rozliczenie podatku z zagranicy itd.).